O mnie

pusiuavatar

Nazywam się Alicja Getek, mam dwadzieścia kilka lat i interesuję się filmami, grami, komiksami i ogólnie pojętą popkulturą. „Puśkiem” jestem głównie dla rodziny i przyjaciół. Wcześniej w internecie mogliście mnie znaleźć podpisaną jako „Tygrysia” albo „Fedra”. Od momentu gdy zaczęłam prowadzić tego bloga, zdecydowałam się na użycie mojego najstarszego i najbardziej pasującego pseudonimu, bo przede wszystkim myślę o sobie jako rozentuzjazmowanym, lekkoduchym, szczerym do bólu „Puśku”. Alicją jestem w drugiej kolejności.

Kino śledzę odkąd pamiętam, ciężko byłoby mi wskazać jakiś konkretny moment w mojej przeszłości gdy zainteresowałam się filmem. Nie mam żadnego formalnego wykształcenia w tym kierunku, więc moje recenzje to głównie przemyślenia entuzjastki sztuki filmowej. Ze swojej strony powiem tylko, że obiecałam sobie i przede wszystkim Wam absolutną blogową szczerość. Nie boję się iść pod prąd i publikować recenzji wbrew ogólnym trendom. W końcu z różnic rodzą się najlepsze dyskusje.

Gram od zawsze, od momentu gdy nie miałam zielonego pojęcia co oznaczają czerwone piksele wyskakujące z Księcia za każdym razem gdy nadziałam go na kolce. Osiem lat temu przesiadłam się z PCta na konsolę Microsoftu (w chwili obecnej mam dwa Xboxy). W grach szukam przede wszystkim wciągającej rozgrywki i niegłupiej fabuły, grafika i technikalia są dla mnie sprawą drugorzędną.

Dziękuję, że odwiedziłeś/aś tego bloga. Nie jest idealny. Ale obiecuję, że będę się starać.


„Nie zależy mi na sławie, ani na pieniądzach. Ja po prostu pragnę być doskonała”

Marylin Monroe

 

1,468 total views, 1 views today