O blogu

Blog Recenzje Malkontentki koncentruje się na recenzowaniu, analizowaniu i omawianiu filmów, gier i innych dóbr popkultury. Nazwa jest trochę przewrotna, bo choć jestem wybredna to jednak do każdego dzieła staram się podejść ze świeżym spojrzeniem i jak najlepszym nastawieniem. Ot, marketing :)

Na co możecie liczyć czytając tego bloga? Przede wszystkim na moje autorskie recenzje napisane w najbardziej rzetelny sposób jaki zdołam. Wszystkiego o czym piszę, doświadczyłam na własnej skórze. Nie ściemniam i nie koloruję. Nie boję się wyrażać swojego zdania choćby niewiadomo jak kontrowersyjne by ono nie było. Uważam, że moim czytelnikom należy się przede wszystkim szczerość.

Wbrew nazwie Recenzje Malkontentki to nie tylko analiza i krytyka tekstów popkultury. To także moje autorskie felietony, humorystyczne przerywniki i cotygodniowe szybkie przeglądy skonsumowanych dzieł (Gulasz z Pusia). Jeśli szukasz bezkompromisowego bloga o popkulturze, który nikogo nie głaszcze po główce – dobrze trafiłeś!

Recenzje Malkontentki @ Facebook Malkontentka @ Twitter

Spoilery

Wszelkie informacje mogące zdradzić treść fabuły recenzowanego filmu czy gry, są na blogu ukryte i oznaczone (spokojnie, te tutaj są tylko testowe):

Spoiler (mały)

Puśki kochają swój samochód

Spoiler (średni)

Puśki kochają swojego bloga

Spoiler (duży)

Puśki kochają swoich czytelników!

Spoiler mały nie ma istotnego wpływu na fabułę, lub jest to informacja pojawiająca się na początku utworu. Spoiler średni jest istotny z punktu widzenia fabuły, ale nie psuje jej odbioru. Spoiler duży to najcięższy kaliber, zdradzający zakończenie, przesłanie czy obracający fabułę o 180 stopni. Sami zdecydujcie co chcecie czytać.

Komentarze

Na Recenzjach Malkontentki komentarze nie są usuwane o ile nie obrażają innych użytkowników, albo nie stoją w sprzeczności z polskim prawem. W komentarzach dozwolone są spoilery. Czytacie na własną odpowiedzialność.

Reklama

Reklama na tym blogu jest zawsze jawna. Recenzje napisane na zlecenie są zawsze szczere, bez wygładzania i malowania trawy na zielono.

1,113 total views, 1 views today